Bývajte zdravo v nových bytoch vo Zvolene

So zmenou adresy sa prirodzene vytvára priestor pre nové rutiny. Okolie Rezidencie Hron ponúka širokú paletu možností pre aktívne trávenie voľného času. Aké sú tunajšie možnosti zdravého bývania sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Zvolen je pre svojich obyvateľov ideálne miesto pre život, aj vďaka pomeru zelene, ktorá sa v ňom nachádza. Dôležitosť zelených plôch si uvedomujeme aj v Rezidencii Hron. Preto sme vytvorili priestor, v ktorom sme sa snažili o udržanie rovnováhy medzi priestranným bývaním a bohatými možnosťami trávenia voľného času. Svoj priestor si tu aj preto našli obyvatelia všetkých vekových kategórií.

Z Rezidencie Hron je všade blízko

Dni utekajú rýchlo a povinnosti sa hromadia. Aj preto je projekt Rezidencie Hron koncipovaný tak, aby bol funkčný nielen v štandardoch bývania, ale aj v možnostiach trávenia voľného času. Pre všetkých, ktorí milujú vzdušnosť, priestrannosť a zeleň, sú tu veľkorysé vnútrobloky, ktoré už pocitovo vytvárajú pohodovú atmosféru. Pre rodiny s deťmi je tiež vo vnútrobloku vytvorené detské ihrisko. Blízky park zase ponúka priestor pre piknik, loptové hry alebo leňošenie pri dobrej knihe, ktorú si môžete zapožičať v miestnej búdke na knihy. Tá funguje ako výmenný priestor pre inšpirácie alebo oddych.

     

Pre začiatočníkov aj pokročilých

Obyvatelia Rezidencie Hron majú na skok aj široké možnosti, ktoré ponúka okolie rieky Hron. Práve tu je vybudovaný chodník a cyklocesta, ktorá je vhodná pre bicykle, beh aj inline korčule. Je to priestor pre všetky generácie. Tu sa vymieňajú skúsenosti, inšpirácie a rady. Deťom vytvára priestranné zázemie na nadobudnutie nových zručností a dospelým zdravšiu cestu do práce či dostupné alternatívy pre aktívny reset po pracovnej dobe.

Neďaleko Rezidencie Hron je vybudovaná aj outdoorová bezbariérová inkluzívna športovo-rehabilitačná fitness zóna, fitko pre všetkých bez rozdielu. Vďaka iniciatíve OZ Prístav nádeje sa v dostupnosti, od vášho nového bývania v Rezidencii Hron, vybudovalo inkluzívne ihrisko. Má za cieľ vytvoriť priestor aj pre ľudí so zdravotným hendikepom a otvoriť brány do sveta širokých možností pre každého, kto má chuť žiť aktívne a má lásku k športu.

Okolie Rezidencie Hron je plné zelene a možností pre aktívny aj pasívny oddych. Aj vy môžete byť súčasťou nového bývania vo Zvolene. Viac informácií o možnostiach sa dočítate  tu .

Zdielať

Menu