Moderné bývanie, z ktorého je všade blízko

Rezidencia Hron

 

Rezidencia Hron už viac ako sedem rokov píše príbeh moderného bývania v nerušenom susedstve novej mestskej štvrte, z ktorej je všade blízko. Funkčné dispozičné riešenia interiéru aj exteriéru ponúkajú širokú paletu pre výber moderného bývania podľa vašich predstáv. 

Rezidencia Hron ponúka obyvateľom nové byty na predaj. V realizácii je aktuálne tretia etapa projektu, s ktorou sa otvoria ďalšie možnosti pre nové, moderné bývanie vo Zvolene. Obyvatelia či investori si môžu vybrať z ponuky bytových, ale aj nebytových priestorov, ktoré sú určené primárne pre služby.  Veríme, že kvalitu bývania dotvára dostupnosť a obyvatelia. Aj preto je pre nás dôležité, aby sa priestor využil funkčne a bol atraktívny pre komunitu, ktorá tu rastie.

Čo ponúka lokalita Rezidencie Hron

Výhodou lokality je balans medzi zeleňou a dostupnosťou občianskej vybavenosti. V pešej vzdialenosti, len 10 minút chôdze, sa nachádza cyklocesta aj nákupné centrum Zvolenská Europa. Za 20 minút môžu byť obyvatelia Rezidencie Hron na historickom námestí Zvolena. Ponuku na voľnočasové aktivity nájdu rezidenti nielen v objekte, ale aj jeho blízkom okolí. Pre migrujúcich do vzdialenejších kútov čas ušetrí napojenie na R1, na ktorom ste z Rezidencie Hron za 5 minút jazdy autom.

Moderné bývanie ako symbióza medzi obyvateľmi a priestorom

Moderné bývanie je spojením niekoľkých faktorov: funkčného bývania, dizajnu, dostupnosti, samotného vybavenia a spolupráce. Pozorujeme, že štandardy sa menia a zvyšujú smerom k funkcionalite. Rýchla doba vytvára málo priestoru, a preto vnímame dostupnosť ako prioritu číslo jeden. Rezidencia Hron svojim obyvateľom prináša nielen dobrú lokalitu, ale aj ponuku komerčných služieb na dosah ruky. Exteriérový priestor je vytvorený tak, aby dal aktívnemu či pasívnemu oddychu zelenú. Zelené vnútrobloky disponujú ihriskami, ktoré potešia najmä rodiny s deťmi. Veľké okná bytom poskytujú teplo a svetlo, a príjemné presvetlenie. Lodžie a terasy vytvárajú priestor na relax, tvorbu záhradok alebo spoločenského života. Pre vyťažených záujemcov je možnosť spolupráce so spoločnosťou INTERIER TEAM, spol. s. r.o., ktorá ponúka rozmanité možnosti vybavenia bytu. Pre kompletný proces výberu štandardu, poradenstvo a realizáciu je možné sa priamo obrátiť na nášho partnera tu.

Rezidencia Hron rastie spolu s očakávaniami a dopytom po novom bývaní. Okrem pohodlia a dobrej lokality ponúka aj kvalitné zázemie. Tešíme sa na stretnutie s vami. 

 

Zdielať

Menu