1. Rezidencia Hron
  2. Štandardy bytov

Štandardy bytov

V tretej etape projektu sa nachádzajú 1 až 4-izbové byty, prístupné zo spoločnej chodby. Orientácia bytov je objektoch B2 a C2 na južnú stranu, v objektoch B1 a C1 sú byty orientované na východ a západ. Krajné byty sú presvetľované z troch svetových strán.

Každý byt okrem obytných priestorov disponuje adekvátnymi skladovými a hygienickými priestormi, ktoré zodpovedajú štandardu jednotlivého bytu, podľa izbovosti. Každý byt má lodžiu, prístupnú z dennej časti bytu, vnútorné 3-izbové byty disponujú dvoma lodžiami. Na najvyššom podlaží sa nachádzajú 4-izbové byty s veľkometrážnou terasou prekrytou pozdĺž celého bytu.

Prevedenie holobyt

Byty sú v prevedení holobyt, ktorý zahŕňa vchodové bezpečnostné dvere, vnútorné omietky stien a stropov, opatrené prvým náterom, rozvody elektrickej energie, vrátane zásuviek a vypínačov, rozvody vody vrátane zabudovaného podomietkového wc mechanizmu.

Byt v prevedení holobyt nezahŕňa podlahové krytiny, obklady, finálne maľby omietok stien a stropov, vnútorné dvere vrátane zárubní, zariadenie zdravotechniky, batérií či kuchynskej linky.

Vyšší štandard

Byty v Rezidencii Hron je možné dokončiť do prevedenia vyššieho štandardu. Pre individuálne požiadavky budúcich majiteľov máme zaistenú dlhodobú a rokmi osvedčenú spoluprácu so spoločnosťou INTERIER TEAM, spol. s r.o., ktorá ponúka rozmanité možnosti vybavenia bytu. Pre kompletný proces výberu štandardu, poradenstvo a realizáciu je možné sa priamo obrátiť na nášho partnera tu.

Oteruvzdorná omietka

Moderné keramické obklady a dlažby

Kvalitné laminátové podlahy

Bezpečnostné protipožiarne dvere

Drevené interiérové dvere

Plastové okná

Menu