Vytvorte Vášmu biznisu zázemie – vyberte si lokalitu, ktorá spája

S postupnou finalizáciou nášho rezidenčného projektu sa otvárajú aj možnosti pre vytvorenie zázemia aj Vášmu podnikaniu. S novou adresou prichádza ponuka nebytových, resp. obchodných priestorov, ktoré budú rásť spolu s Vašimi plánmi a cieľmi. Nebytové priestory Rezidencie Hron ponúkajú širokú paletu funkčných riešení i variáciu priestoru. Aké sú možnosti a ponuka riešení miesta, kde sa Vaše podnikanie môže etablovať, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Rezidencia Hron ponúka na predaj aj obchodné priestory určené primárne pre služby. Priestory na odkúpenie sa nachádzajú na prízemných podlažiach, s presklenými vonkajšími stenami, a s prístupom k vonkajším parkovacím státiam, ktoré sa nachádzajú bezprostredne pri nich. Nebytové priestory sú veľkoryso presvetlené so svetlou výškou až 3500 mm.

Technické parametre plochy, ktorá bude domovom Vášho podnikania

Nebytové priestory, ktoré sú k dispozícii na zakúpenie, sú primárne určené pre služby a podnikanie. Etablovať sa tu môžu aj kancelárske priestory, ktoré v ponuke nájdu skvelé zázemie pre funkčné riešenia a využiteľnosť plochy. Rozloženie a veľkosť plochy, ktorú si vyberiete, prispôsobujeme Vašim zadaniam a nárokom.

Súčasťou nebytových priestorov  je ich vnútorné vybavenie, do ktorého patrí všetka ich vnútorná inštalácia (potrubné rozvody vody, ústredného vykurovania, elektroinštalácie, kanalizácie) okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie.

Nebytové priestory a sklad sú k dispozícii v stave „holopriestoru“ s pripravenými bodmi napojenia na studenú a teplú vodu, kanalizáciu, elektro NN, slaboprúdové rozvody, vzduchotechniku a chladenie. Vykurovanie je už v týchto dňoch v nebytových priestoroch finálne dokončené s osadenými vykurovacími telesami.
Samotné holopriestory sú bez finálnych povrchových úprav, horizontálnych rozvodov akejkoľvek profesie, bez sociálneho zázemia a zariaďovacích predmetov, bez podhľadu, vnútorných dverí, bez osvetľovacích telies či klimatizačnej a vzduchotechnickej jednotky tak, aby sa priestor čo najviac vo finálnej fáze dokončovania prispôsobil nárokom budúcich majiteľov.

Flexibilita riešení aj pre neštandardné zadania

Budúci vlastníci si priestor môžu dokončiť vyslovene podľa svojich predstáv. Stavebné prevedenie obchodných priestorov dáva obrovský priestor kreativite pri zariaďovaní miesta podľa Vašich obchodných či podnikateľských potrieb. Ponuka projektu Rezidencie Hron odzrkadľuje množstvo riešení, moderného spracovania a funkčných návrhov podľa klientskych požiadaviek.
Nazrite do ponuky priestorov, ktoré vytvoria zázemie Vašim plánom a rastu. Pre individuálnu prehliadku nás kontaktujte TU.
#rastiemespolu

Priestory pre Váš biznis

Vyťažte z prostredia maximum

Rezidenciu Hron budú po ukončení výstavby poslednej etapy tvoriť bytové domy s celkovo 256 bytmi vo všetkých troch etapách. Táto moderná zvolenská obytná štvrť v sebe spája príjemnú lokalitu, obklopenú zeleňou v blízkosti rieky Hron, občianskej vybavenosti a všestranných možností aktívneho či pokojného trávenia voľného času. Neopomenuteľnou výhodou našej rezidenčnej štvrte je jej vynikajúca lokalita.
Staňte sa aj Vy súčasťou nového bývania vo Zvolene, vyberte si priestor, ktorý bude funkčný. Pre viac informácii o nebytových priestoroch a ponúkaných riešeniach nás neváhajte kontaktovať.

Zdielať

Menu