1. Rezidencia Hron
  2. Developer

Developer

ARKON, a.s. je developerská a investičná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou. V realitnom segmente máme za sebou viaceré úspešné realizácie v rezidenčnej, ako aj komerčnej výstavbe a to najmä v regióne stredného Slovenska. EMPORIA City Residence v centre Zvolena poskytla na bývanie viac ako 50 bytov a Zvolenčanom pripravujeme dnes už tretiu etapu úspešného projektu Rezidencia Hron. V Lučenci sme obyvateľom priniesli moderné nakupovanie v podobe Galérie Lučenec, v Košiciach sme citlivo zrekonštruovali ikonický obchodný dom Prior na dnešné OD Urban a bývalému Poštovému a telegrafnému úradu plánujeme vdýchnuť nový život a priniesť nové funkcie.

Developerské projekty sú pre nás príležitosťou spájať primárny účel stavieb s prínosom pre ich obyvateľov, alebo užívateľov a tiež zodpovedne a citlivo zveľaďovať ich širšie okolie. Sme presvedčení, že týmto prístupom vytvárame hodnotné stavby, ktoré súčasne pomáhajú mestám k ich celkovému rozvoju a trvalej udržateľnosti.

developer-zvolen
1

rokov na trhu

1

doteraz zrealizovaných investičných a developerských projektov

Všetko, čo robíme, je postavené na ľuďoch. ARKON tvorí tím rozumných a nadšených ľudí, ktorí zodpovedne plánujú, ktorým smerom sa rozhodneme ísť a čo budeme podporovať. Starostlivo a vnímavo dohliadame na to, aby sme zo zorného poľa nestratili to najdôležitejšie — okolie každého projektu a ľudí, ktorí sú v celom príbehu tí najdôležitejší. Preto každý člen tímu riadi svoje projekty tak, aby na ne mohol byť hrdý.

Andrej Konkoľ

generálny riaditeľ a zakladateľ ARKON, a.s.

Naše hodnoty

Dôveryhodnosť

Naše plány sú v súlade s našimi hodnotami, ktoré realizujeme a komunikujeme otvorene a transparentne. Namiesto prvoplánového prístupu vyznávame trvalo udržateľné riešenia. Aby sme sa aj v budúcnosti mohli smelo pozrieť ľuďom do očí.

Starostlivosť

Ako investor a developer hľadáme na Slovensku nevyužité príležitosti, o ktoré sa chceme dlhodobo starať. Projekty, v ktorých sme aktívni, riadime efektívne a zároveň ľudsky. Vyznávanie spoločných hodnôt osobného a angažovaného prístupu je pre nás kľúčové.

Múdrosť

Našimi projektmi tvoríme trvácne hodnoty, z ktorých má úžitok celá spoločnosť okolo nás. Neustále rozširujeme svoje znalosti. Naše skúsenosti a poznatky prenášame na projekty, ktoré takto zveľaďujeme a dlhodobo posúvame vpred.

Menu