10 dôvodov prečo si vybrať bývanie v Rezidencii Hron

Život v modernej nehnuteľnosti, z ktorej je všade blízko, prináša množstvo výhod. Príkladom je rezidenčný projekt Rezidencia Hron, ktorý garantuje dobrú občiansku vybavenosť, bezpečnosť, súkromie aj dostupnosť. Vychutnávajte si benefity všetkého, čo život v meste ponúka.

1. Výhodná adresa – VŠADEBLÍZKO

Adresa, ktorá ladí s Vašim životným štýlom a požiadavkami nie je samozrejmosťou. Dlhodobé hľadanie, kompromisy alebo nedostatočná funkčnosť riešení je tiež súčasťou hľadania. S Rezidenciou Hron však získate adresu, z ktorej budete mať všade blízko. Ideálny pomer medzi dostupnosťou mestských výhod a služieb, a zelene navôkol dodáva miestu skvelé zázemie. Moderná infraštruktúra je bonusom, ktorý bude ladiť najmä rozcestovaným či rodinám s aktívnym a pestrým životným štýlom. #miestoprekazdeho

2. Mestský život v pešej dostupnosti

Príjemné posedenia v kaviarni v priestoroch Rezidencie Hron či trendových mestských baroch, lahodné gastro zážitky v reštauráciách, inšpiratívne návštevy divadiel, kín, koncertov či spoločenských podujatí – to všetko máte doslova na dosah ruky.

 3. Veľkorysé bezpečné vnútrobloky

Súčasťou Vášho bývania v Rezidencii Hron je aj zelený dvor s oddychovou zónou plnou zelene, detské ihrisko a miesto pre venčenie domácich miláčikov. Kedykoľvek si tu môžete oddýchnuť a načerpať novú energiu. Oddychový priestor pre spoločenské stretnutia a relax s deťmi dopĺňa aj neďaleký park či nábrežie rieky Hron, ktoré je ideálne pre prechádzky, cyklo-výlety  či piknik pri vode.

4. Moderne navrhnuté interiérové riešenia

Rezidencia Hron je moderná novostavba, ktorá spĺňa nároky kladené na súčasné bývanie. Byty sú postavené z funkčného a kvalitného materiálu, okná sú dodané firmou, ktorá je známa kvalitným servisom a osadením, a vchodové dvere spĺňajú dopyt po bezpečnosti. Rôznorodé dispozičné riešenia a veľkosti bytov radia Rezidenciu Hron medzi projekty, ktoré uspokoja potreby všetkých, ktorí túžia po priestrannom komforte, alebo vyhľadávajú čaro útulného domova.

5. Dostatok parkovacích plôch a podzemné garáže

V projekte sme nezabudli ani na Vaše automobily, o čom svedčí aj dostatok parkovacích miest v exteriéri a v podzemnej garáži. Parkovanie je tak nielen komfortné, ale aj bezpečné. Uvedomujeme si, že infraštruktúra potrebuje spĺňať dopyt a reagovať na aktuálnu dopravnú situáciu v meste.

6. Blízka občianska vybavenosť

Blízka občianska vybavenosť nie je len témou pre rodiny. Dostupnosť obchodov a služieb by dnes už mala byť samozrejmosťou. Vo výstavbe rezidenčného projektu Rezidencia Hron sme preto mysleli práve na Vás. Aby ste sa neprispôsobovali prostrediu vy, ale naopak, prostredie reagovalo na Váš dopyt a záujem.

Školopovinných poteší dostupnosť kvalitných škôl či predprimárneho vzdelávania.

7. Kvalitná architektúra v krásnom prostredí

Vybudovali sme spolu štvrť, v ktorej si naši rezidenti obľúbili nielen jedinečnú atmosféru lokality, ale aj blízkosť služieb, s bohatými možnosťami trávenia voľného času. Zeleň nielen v okolí stavby, ale aj v jej bezprostrednom prostredí (vnútrobloky) je doplnkom, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Technologické riešenia stavby plne rešpektujú moderné štandardy a dizajnové prevedenie najvyššej kvality bývania.

8. Funkčnosť priestoru, ktorý slúži Vám

Tretia etapa projektu Rezidencie Hron využíva už overený konštrukčný model stavby tvorený pomocou filigránových stien. Jedná sa o prefabrikované, teda v priemyselnej, plne automatizovanej výrobe presne vyrobené železobetónové steny a dosky. Použitie filigránov a ich rozmerová presnosť či rovnosť povrchov zaisťuje viaceré výhody výstavby, ako aj užívateľský komfort bývania. V Rezidencii Hron sú použité nosné steny s hrúbkou 25cm, čím sa zvyšuje akustická pohodu bývania a eliminuje sa prepúšťanie hlučnosti medzi bytmi.

9. Investícia do budúcnosti

Nehnuteľnosti sú investíciou, ktorá na hodnote neklesá. Či už byt plánujete obývať alebo prenajímať, využite jeho možnosti naplno a objavte, čo ponúka. Práve technologické parametre, lokalita a infraštruktúra prostredia vplývajú na kredibilitu stavby.

10. Financovanie nehnuteľnosti

Pri procese vybavovania financovania Vášho nového bývania Vám ochotne poskytneme súčinnosť a poradenstvo. Kúpa nového bytu či zmena bývania patria medzi kroky, ktoré robí človek možno len pár krát za život. Aj preto Vám chceme byť pri tomto významnom kroku čo najviac nápomocní. V spolupráci s financujúcou bankou sme nastavili podmienky financovania tak, aby sa proces vybavenia hypotéky čo najviac urýchlil a zjednodušil.

Zdielať

Menu