Čo si (nielen) naši klienti najviac všímajú pri výbere nového bývania?

V súčasnej dobe, keď sa v lokalite Zvolena len pozvoľna rozširuje ponuka nového bývania a podmienky k získaniu financovania bytov nie sú práve najideálnejšie, evidujeme prísnejšie kritéria pre výber nového domova zo strany našich klientov, či záujemcov o náš projekt.

Platí však, že všetci, ktorí k nám do Rezidencie Hron vo Zvolene zavítajú, majú celkom jasnú predstavu o tom, čo ich zaujíma a my sme radi, že vo väčšine prípadov náš projekt spĺňa presne tie parametre, ktoré si moderní rezidenti dávajú na popredné priečky. O čo všetko sa teda naši klienti pri obhliadke či osobnej konzultácii zaujímajú Vám priblížime v sérii článkov, kde sme zhrnuli tie najpodstatnejšie kritériá, s ktorými sa aj my sami úprimne stotožňujeme.

Cena verzus hodnota za peniaze

V spleti rôznorodých ponúk je pomerne náročné si presne vypočítať výhodnosť konkrétnej ceny za nový byt.

Sme však radi, že naši klienti neprichádzajú s kalkulačkou a prepočtami sumy za m2. Ešte stále je cena jedným z popredných kritérií, čo je pochopiteľné, keď hovoríme o investícii do nehnuteľnosti. Je to celoživotná investícia a treba si ju uvážene premyslieť,

vysvetľuje Ivana Nuchalik, Real Estate Sales Manager projektu Rezidencia Hron. Ako však pokračuje, záujemcovia o nové bývanie vo Zvolene majú dnes už oveľa premyslenejšie požiadavky a nepozerajú na cenu ako na samostatnú položku vytrhnutú z kontextu.

S projektom Rezidencia Hron som od jeho začiatku, od prvej etapy, ktorú sme začali stavať v roku 2013. V porovnaní s predchádzajúcimi etapami už dnes ponúkame skutočne overenú lokalitu, nie je to pre dnešných záujemcov novinka, či dokonca krok do neznáma, ako sme to možno počúvali pri „jednotke“. Okrem lokality je to aj reputácia developera, kedy nielen naši rezidenti ale aj širšie okolie pozná spoločnosť Arkon ako subjekt, ktorému záleží na výbere spoľahlivého realizátora stavby, na kvalite materiálov a na celkovej spokojnosti našich obyvateľov. Keďže sme miestni, naozaj sa snažíme prinášať také riešenia, aby sme si na konci dňa mohli povedať, že sme postavili niečo, do čoho by sme sa kedykoľvek nasťahovali aj my sami,“ dopĺňa Ivana Nuchalik.

Oproti predchádzajúcim dvom etapám tak evidujeme oveľa intenzívnejšie prepojenie kritéria ceny s hodnotou, ktorú investícia prináša. Do hodnoty za peniaze si už sami naši záujemci vkladajú atraktívnosť lokality, občiansku vybavenosť, dostupnosť z akéhokoľvek pohľadu – napr. z hľadiska dochádzania za prácou, dennými povinnosťami či nákupmi, ako aj dotyk s prírodou, či voľnočasovými aktivitami, za ktorými sa dokážete z Rezidencie Hron vybrať priamo, bez nutnosti dlhšieho dochádzania. Okrem lokality je to aj spomínaná reputácia developera, skúsenosti s predchádzajúcimi projektami a riadenie procesu výstavby, nevynímajúc pritom výber dodávateľov ako aj kvalitu použitých materiálov.

Sme pri tom všetkom radi, že aj naša klientela sa vyvíja a vie, na čo presne sa zamerať. Napokon, vždy sa máme kam posúvať aj my a požiadavky našich záujemcov sú aj pre nás hodnotnou motiváciou.

Zdielať

Menu